ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W DNIU DZIECKA
Rozkład jazdy autobusu szkolnego - 01.06.2023r.
8:12 Kol. Racięcin
8:15 Racięcin
8:17 Broniszewo (góry)
8:22 Przewóz
8:24 Broniszewo (kościół)
8:26 Kalina
8:30 Obory
8:32 Stara Ruda
8:36 Nykiel
8:38 Wilcza Kłoda
8:42 Ruszkówek (kurniki)
8:44 Ruszkowo (przystanek)
8:45 Morzyczyn