Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

PRÓBNY EGZAMIN

Opracowane zostały wytyczne dotyczące organizowania i przeprowadzania w 2021 r. testów diagnostycznych w zakresie przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Więcej informacji na temat próbnych egzaminów w załączniku oraz na stronach Centralnej Komisji Egzaminacyjnej oraz Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej: 
23 lutego 2021

23 LUTEGO - DZIEŃ WALKI Z DEPRESJĄ

Na stronie Ministerstwa Zdrowia znajdziemy więcej informacji na ten temat. Więcej ➡️ www.wyleczdepresje.pl
 
 
24 lutego 2021

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

WALENTYNKI

Przejdź do - WALENTYNKI
15 lutego 2021r. w oddziałach przedszkolnych dzieci obchodziły Walentynki. Tego dnia w ubiorze i dekoracji sali dominował kolor czerwony. Zajęcia były odzwierciedleniem takich wartości jak: miłość, przyjaźń, szczęście, radość z przebywania ze sobą. Dzieci wykonywały dla swoich kolegów i koleżanek  kartki walentynkowe. Nie zabrakło również wspólnych, pamiątkowych zdjęć w ramce walentynkowej.
Tekst: Grażyna Nawrotek

Zdjęcia: Anna Wiśniewska

Monika Wiśniewska - Kubiak

 
15 lutego 2021

KONDOLENCJE

Przejdź do - KONDOLENCJE
15 lutego 2021

WALENTYNKI

Przejdź do - WALENTYNKI

W dniu Walentynek uczniowie klasy V oraz VI przesyłają kartki z najlepszymi życzeniami dla swoich kolegów i koleżanek, rodzin oraz pracowników szkoły.

14 lutego 2021

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

W czwartek 11 lutego, nasze przedszkolaki brały udział w balu karnawałowym. Dzieci w swoich klasach tańczyły, uczestniczyły w konkurencjach, prezentowały swoje stroje. Pojawiły się kotki, motylki, policjanci, księżniczki, wróżki, Spider-Mani, Batmani i wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno! Przedszkolaki świetnie się bawiły, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, na którym królowały pyszne pączki.

Tekst: Anna Wiśniewska

Zdjęcia:

Monika Wiśniewska-Kubiak,

Grażyna Nawrotek,

Anna Wiśniewska

11 lutego 2021