Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI

AKTUALNOŚCI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

WYNIKI KONKURSU

Przejdź do - WYNIKI KONKURSU
12 czerwca uczniowie naszej szkoły Julia Cicha (kl.3), Kacper Wielgosz (kl.4), Lena Jakubowska (kl.4), Dominik Jarczyk (kl.4), Sandra Murawiak (kl.5), Oliwia Piasecka (kl.5), Maja Wiśniewska (kl.6) Roksana Wiśniewska (kl.6), Maja Szkudlarek (kl.6), Lena Górecka (kl.7)  Nikola Walczak (kl.8) brali udział w Międzyszkolnym Konkursie Piosenki w Boguszycach.
W kategorii wiekowej klas 3-5 Sandra Murawiak zajęła Ill miejsce. Wyróżnienie otrzymali: Dominik Jarczyk i Lena Jakubowska.
W kategorii wiekowej klas 6-8 wyróżnienie zdobyły: Nikola Walczak i Roksana Wiśniewska.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za godne reprezentowanie naszej szkoły, gratulujemy wyróżnionym i życzymy dalszych sukcesów.
12 czerwca 2024

WYJAZD DO KINA "ZA ROGIEM"

Przejdź do - WYJAZD DO KINA "ZA ROGIEM"

12.05.2024 r. dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się do Kina za Rogiem do Boguszyc na bajkę pt. "Mama Mu wraca do domu". Przedszkolaki z zaciekawieniem śledziły historię uroczej krówki, która była bardzo energiczna i ciekawa wszystkiego. Życie na wsi toczyło się spokojnym, monotonnym rytmem. To bardzo nudziło mamę Mu, dlatego ciągle próbowała czegoś nowego np. stania na głowie czy jazdy na deskorolce. Spotkanie z bocianem wzbudziło w niej chęć opuszczenia farmy. Mama Mu, zainspirowana historiami o odległych zakątkach świata, postanawia opuścić zagrodę i wyruszyć w daleką podróż. Wokół jest przecież tyle do zobaczenia! Mamę Mu czekała jednak odpowiedź na bardzo ważne pytanie: Czym tak naprawdę jest dom i skąd mamy wiedzieć, gdzie jest? Po zakończonym seansie czekała na przedszkolaków niespodzianka w postaci pysznych cukierków oraz upominek. Wszystkie dzieci z radością wróciły do przedszkola. Bardzo dziękujemy Pani Annie Wielgosz za miłą i ciepłą atmosferę.

12 czerwca 2024

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM

SUKCES LENKI RAJCZYK

Przejdź do - SUKCES LENKI RAJCZYK
"Przygotowanie to klucz do sukcesu. A sukces, to suma małych wysiłków, powtarzanych dzień po dniu"
Lenka Rajczyk zdobyła II miejsce w biegu na 1000 m na zawodach w Ślesinie @garminirontriathlon kategoria wiekowa 12-13 lat. Serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że osiągnięcia Lenki zmotywują innych do aktywności sportowej.
 
 
 
4 czerwca 2024

DZIEŃ DZIECKA

Przejdź do - DZIEŃ DZIECKA

Moc atrakcji z okazji Dnia Dziecka. Wszystkim zaangażowanym w spełnianiu marzeń naszych uczniów serdecznie dziękujemy. Sprawiliście, że uśmiech zagościł na twarzy dzieci.

3 czerwca 2024

3 czerwca 2024 r. zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego - Dzień Dziecka

Przejdź do - 3 czerwca 2024 r. zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego - Dzień Dziecka
2 czerwca 2024

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Przejdź do - ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA DZIECKA
1 czerwca 2024