ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

PRZYJAZD AUTOBUSU

Przyjazd autobusu szkolnego

do Szkoły Podstawowej im. Biskupa Romana Andrzejewskiego w Morzyczynie

I Kurs:

6:55 Morzyczyn

7:00 Obory

7:03 Stara Ruda1

7:05 Stara Ruda 2

7:08 Nykiel

7:12 Wilcza Kłoda (przystanek)

7:14 Wilcza Kłoda 3

7:20 Morzyczyn

II Kurs:

7:24 Kol. Racięcin

7:26 Racięcin

7:30 Broniszewo (góry)

7:35 Przewóz

7:38 Broniszewo (kościół)

7:39 Kalina

7:45 Morzyczyn

Ewentualne zmiany podawane będą na bieżąco.

Dzieci na przystanku muszą być 5 minut przed planowanym odjazdem. Zgodnie z wytycznymi, w autobusach szkolnych istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa. Obowiązkowo zakładamy maseczki.

11 września 2021

ODJAZD AUTOBUSU

Odjazd autobusu szkolnego

I kurs:

12:25 Morzyczyn

12:35 Wilcza Kłoda

12:42 Stara Ruda

12:45 Obory

12:52 Kalina

12:54 Broniszewo

12:58 Przewóz

13:02 Broniszewo (góry)

13:05 Racięcin

13:05 Kol. Racięcin

II kurs oprócz wtorku i czwartku godzina 15:10

14:20 Morzyczyn 

14:24 Wilcza Kłoda

14:30 Morzyczyn

14:30 Stara Ruda

14:35 Obory

14:41 Kalina

14:43 Broniszewo

14:45 Przewóz

14:48 Broniszewo (góry)

14:53 Racięcin

14:55 Kol. Racięcin

15:00 Sadlno

11 września 2021