ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

3 czerwca 2024 r. zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego - Dzień Dziecka

Przejdź do - 3 czerwca 2024 r. zmiana rozkładu jazdy autobusu szkolnego - Dzień Dziecka
2 czerwca 2024

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO 30.01.2024 r.

Rozkład jazdy autobusu szkolnego na dyskotekę choinkową 30 stycznia 2024 roku

14:45 Racięcin
14:47 Talarkowo
14:50 Racięcin (przystanek)
14:53 Kol. Racięcin
14:57 Broniszewo (góry)
15:00 Przewóz
15:04 Broniszewo (kościół)
15:06 Kalina
15:10 Obory
15:12 Stara Ruda 1
15:15 Stara Ruda (kapliczka)
15:17 Stara Ruda 2
15:23 Nykiel
15:25 Wilcza Kłoda
15:28 Ruszkówek (kurniki)
15:30 Ruszkowo (przystanek)

Planowany odjazd autobusu godzina 19:00
Kierunek: Ruszkowo- Ruszkówek -Wilcza Kłoda -Nykiel-Stara Ruda-Obory-Kalina-Broniszewo-Przewóz-Broniszewo-Kol. Racięcin-Racięcin-Talarkowo-Racięcin.

29 stycznia 2024

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU SZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Rozkład jazdy autobusu szkolnego w roku szkolnym 2023/2024
6:45 Morzyczyn
6:50 Kol. Racięcin
6:55 Talarkowo
6:55 Racięcin
7:04 Racięcin (przystanek)
7:07 Broniszewo (góry)
7:11 Przewóz
7:14 Broniszewo (kościół)
7:16 Kalina
7:20 Morzyczyn
7:25 Obory
7:28 Stara Ruda
7:35 Nykiel
7:37 Wilcza Kłoda
7:40 Ruszkówek (kurniki)
7:42 Ruszkowo
7:45 Morzyczyn
Dzieci na przystanku powinny być 5 minut przed planowanym odjazdem.
 
Odjazd autobusu I kurs 12:30 w każdy dzień
12:30 wyjazd z Morzyczyna (szkoła)
12:35 Ruszkówek
12:40 Wilcza Kłoda
12:43 Nykiel
12:52 Stara Ruda
12:56 Obory
13:02 Kalina
13:04 Broniszewo
13:08 Przewóz
13:12 Broniszewo (góry)
13:16 lub 13:23 Racięcin
13:25 lub 13:30 Kol. Racięcin
 
II kurs 14:15 lub 15:00 w zależności od dnia.
14:15 Morzyczyn
14:20 Ruszkowo – Ruszkówek
14:24 Wilcza Kłoda
14:30 Nykiel
14:33 Stara Ruda
14:35 Obory
14:41 Kalina
14:43 Broniszewo (kościół)
14:45 Przewóz
14:48 Broniszewo (góry)
14:53 Racięcin
14:55 Talarkowo
15:00 Kol. Racięcin
 
II kurs (poniedziałek, środa, czwartek, piątek) 14:15.
Wtorek, czwartek – godzina 15:05.
Ewentualne zmiany będą podawane na bieżąco.
11 września 2023

ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Przejdź do - ROZKŁAD JAZDY AUTOBUSU W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Rozkład jazdy autobusu szkolnego od 05.09.2023 r.

6:50 Morzyczyn

6:55 Kol. Racięcin

7:00 Talarkowo

7:04 Racięcin

7:07 Broniszewo (góry)

7:11 Przewóz

7:14 Broniszewo (kościół)

7:16 Kalina

7:20 Morzyczyn

 

7:25 Obory

7:28 Stara Ruda

7:35 Nykiel

7:37 Wilcza Kłoda

7:40 Ruszkówek (kurniki)

7:42 Ruszkowo

7:45 Morzyczyn

Dzieci na przystanku powinny być 5 minut przed planowanym odjazdem.

 

Odjazd autobusu I kurs 12:30 w każdy dzień

 

12:30 wyjazd z Morzyczyna (szkoła)

12:35 Ruszkówek

12:40 Wilcza Kłoda

12:43 Nykiel

12:52 Stara Ruda

12:56 Obory

13:02 Kalina

13:04 Broniszewo

13:08 Przewóz

13:12 Broniszewo (góry)

13:16 lub 13:23 Racięcin

13:25 lub 13:30 Kol. Racięcin

 

II kurs 14:15 lub 15:00 w zależności od dnia.

 

14:15 Morzyczyn

14:20 Ruszkowo – Ruszkówek

14:24 Wilcza Kłoda

14:30 Nykiel

14:33 Stara Ruda

14:35 Obory

14:41 Kalina

14:43 Broniszewo (kościół)

14:45 Przewóz

14:48 Broniszewo (góry)

14:53 Racięcin

14:55 Talarkowo

15:00 Kol. Racięcin

II kurs (poniedziałek, środa, czwartek, piątek) 14:15

Wtorek, czwartek – godzina 15:05

Ewentualne zmiany będą podawane na bieżąco.

 

5 września 2023

ZMIANA AUTOBUSY

Od jutra mała zmiana. Autobus szkolny na przystanku będzie 5 minut wcześniej:

6:50 Morzyczyn
6:55 Obory
6:57 Stara Ruda
7:05 Nykiel
7:07 Wilcza Kłoda
7:12 Ruszkowo (kurniki)
7:15 Ruszkowo (przystanek)
7:20 Morzyczyn

 

26 września 2022

PRZYJAZD AUTOBUSU

Przyjazd autobusu szkolnego

do Szkoły Podstawowej im. Biskupa Romana Andrzejewskiego w Morzyczynie

I Kurs:

6:55 Morzyczyn

7:00 Obory

7:03 Stara Ruda1

7:05 Stara Ruda 2

7:08 Nykiel

7:12 Wilcza Kłoda (przystanek)

7:14 Wilcza Kłoda 3

7:20 Morzyczyn

II Kurs:

7:24 Kol. Racięcin

7:26 Racięcin

7:30 Broniszewo (góry)

7:35 Przewóz

7:38 Broniszewo (kościół)

7:39 Kalina

7:45 Morzyczyn

Ewentualne zmiany podawane będą na bieżąco.

Dzieci na przystanku muszą być 5 minut przed planowanym odjazdem. Zgodnie z wytycznymi, w autobusach szkolnych istnieje obowiązek zakrywania ust i nosa. Obowiązkowo zakładamy maseczki.

11 września 2021

ODJAZD AUTOBUSU

Odjazd autobusu szkolnego

I kurs:

12:25 Morzyczyn

12:35 Wilcza Kłoda

12:42 Stara Ruda

12:45 Obory

12:52 Kalina

12:54 Broniszewo

12:58 Przewóz

13:02 Broniszewo (góry)

13:05 Racięcin

13:05 Kol. Racięcin

II kurs oprócz wtorku i czwartku godzina 15:10

14:20 Morzyczyn 

14:24 Wilcza Kłoda

14:30 Morzyczyn

14:30 Stara Ruda

14:35 Obory

14:41 Kalina

14:43 Broniszewo

14:45 Przewóz

14:48 Broniszewo (góry)

14:53 Racięcin

14:55 Kol. Racięcin

15:00 Sadlno

11 września 2021