Jesteś tutaj: Start / LOGOPEDA

LOGOPEDA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

     "Należy do dobrego tonu wychowania dzieci, ażeby dobrze wykształcić narzędzie mowy, ażeby dzieci nauczyć każde słowo doskonale, wyraźnie i czysto wymawiać. I to bedzie pierwsza nauka, którą dzieci państwa powinny odebrać od matki, ojca i wychowawców."

I. Śniadecki

 

Artykuły

EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

Przejdź do - EUROPEJSKI DZIEŃ LOGOPEDY

6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej obchodzony jest Europejski Dzień Logopedy. Pomysłodawcą wydarzenia była organizacja CPLOL w 2004r. Natomiast w Polsce obchodzi się to święto od 2007r. W tym roku Europejski Dzień Logopedy przypada w sobotę. Z tej okazji w naszym kraju organizowany jest Dzień Bezpłatnej Diagnozy Logopedycznej.

Karina Mańkowska

Sylwia Wysocka

 

5 marca 2021

GODZINY PRACY LOGOPEDY

Logopeda – mgr Sylwia Wysocka

Poniedziałek: 9:40 – 15:05

Wtorek: 12:35 – 15:05

Piątek: 10:45 – 12:25

9 lutego 2021

INFORMACJA DLA RODZICÓW

ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE

Przejdź do - ĆWICZENIA LOGOPEDYCZNE

     Prosimy, aby uczniowie uczęszczający na zajęcia logopedyczne powtarzali karty pracy, które były do tej pory dawane. Zamieszczamy również powtórkowe karty pracy, ale każdy uczeń ćwiczy tylko swoje głoski, których się uczył.  Powyższe karty pracy zostały pobrane na czas nauki online z ćwiczeń: Krzysztoszek G., Piszczek M., Materiał wyrazowo-obrazkowy do utrwalania poprawnej wymowy głosek ś, ź, ć, dź, Oficyna Wydawnicza "Impuls", Kraków 2016 Dawczak B., Spychał I., Ciszki ś, ź, ć, dź zabawy z głoskami, Wydawnictwo Harmonia, Gdańsk 2015.

17 marca 2020

Logopeda kim jest?

Godziny pracy logopedy

Ćwiczenia aparatu artykulacyjnego