Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

FERIE

Przejdź do - FERIE

                         Bezpieczeństwo dzieci podczas ferii zimowych


      27 stycznia 2020r. w rozpoczęły się w ferie zimowe. Zadbajmy, aby dzieci spędziły je bezpiecznie. Zachęcamy do zapoznania się z materiałami, które przesłał do szkoły Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Koninie na temat ,,Bezpiecznych ferii”. Życzymy udanego oraz bezpiecznego wypoczynku. Więcej informacji na stronie:http://www.psse-konin.pl/men…/550-patent-na-bezpieczne-ferie.

 
27 stycznia 2020

KONCERT NOWOROCZNY

Przejdź do - KONCERT NOWOROCZNY

Jakże piękne i wzruszające są kolędy(…)

Ileż w nich głębokich myśli,

 a nade wszystko jak wiele czułej radości..Jan Paweł II

      Głębie tych słów można było odkryć 26 stycznia 2020 r. w Zaryniu podczas Koncertu Noworocznego zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Wierzbinku wraz z filiami oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Wierzbinku. Oficjalnego otwarcia koncertu dokonał dr Paweł Szczepankiewicz wójt gminy, który złożył wszystkim mieszkańcom noworoczne życzenia. Wystąpili również uczniowie naszej szkoły Bartosz Augustyniak oraz Wiktor Wielgosz, godnie ją reprezentując. Oprócz wokalnych występów dzieci i młodzieży całość uświetniły występy lokalnych zespołów, pokazując, że śpiew kolęd łączy pokolenia.


Tekst i zdjęcia: R.Andrzejewska

27 stycznia 2020

INFORMACJA!

      W okresie ferii Gmina Wierzbinek dofinansuje zajęcia promujące zdrowy styl życia, w tym udostępnienie basenu krytej pływalni w Radziejowie. Dofinansowanie przeznaczone jest dla dzieci i młodzieży od 3 do 25 roku życia, zamieszkałych na terenie gminy Wierzbinek. Usługa będzie realizowana w okresie ferii od 27 stycznia do 9 lutego 2020 r. w godzinach od 8:00 do 19:30. Dzieci i młodzież płacą 1,00 zł za 60 minut pobytu dziennie, za okazaniem legitymacji lub innego dokumentu tożsamości. Pobyt dzieci tylko pod opieką rodziców.
24 stycznia 2020

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Przejdź do - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

      23 stycznia 2020r. w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka.  Oddziały przedszkolne oraz uczniowie klas I – III zaprezentowali swoje programy artystyczne. Wierszem, piosenką i drobnym upominkiem wnuczęta złożyły podziękowania wszystkim babciom i dziadkom za ich miłość, uśmiech i poświęcony czas. Na twarzach gości można było dostrzec uśmiech, radość i wzruszenie. Zwieńczeniem uroczystości były życzenia złożone przez pana dyrektora oraz słodki poczęstunek. Wspaniała atmosfera, która towarzyszyła spotkaniu, była okazją do umocnienia więzi rodzinnej i miłego spędzenia czasu. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia i dziękujemy za tak liczne przybycie. Dziękujemy również rodzicom za pomoc i zaangażowanie.

24 stycznia 2020

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Przejdź do - PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW
23 stycznia 2020

CZEKOLADOWY AUTOBUS

Przejdź do - CZEKOLADOWY AUTOBUS
     22 stycznia 2020 r. przed naszą szkołę zajechał "Czekoladowy Autobus". W czasie warsztatów, które odbyły się w jego wnętrzu, każde dziecko mogło poczuć się jak mały "masterchef". Uczestnicy warsztatów zapoznali się z historią czekolady, degustowali oraz wykonali własne czekoladki, które zabrali do domu.
 
Organizator: D. Żmuda
23 stycznia 2020

ŻYCZENIA

Przejdź do - ŻYCZENIA
21 stycznia 2020

Galeria

  • Powiększ zdjęcie