MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ GOFRA
Święto, które najlepiej celebrujemy, jedząc gofry. Dzisiaj nasze przedszkolaki zajadały się pysznymi goframi z bitą śmietaną, dżemem i owocami. Gofry smakowały znakomicie ! Dziękujemy rodzicom za upieczenie smakołyków. Tekst i zdjęcia: Anna Wiśniewska, Monika Wiśniewska-Kubiak


