
TEATRZYK
Dzisiaj naszą szkołę odwiedził Teatr Bajeczny z Bydgoszczy ze wspaniałym, wiosennym spektaklem „Pozytywka”. Dzieci z przedszkola i klas 1-3 z zaciekawieniem śledziły losy bohaterów oraz aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Serdecznie dziękujemy!
GMINNE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE
13 kwietnia 2026 r. nasza szkoła brała udział w Gminnych Zawodach Lekkoatletycznych (Trójbój i Czwórbój Lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców). Zawodnicy rywalizowali w następujących konkurencjach: bieg na 60 m, bieg na 600/1000m, rzut piłeczką palantową, skok w dal. Drużyny dziewcząt w Trójboju i Czwórboju zajęły II miejsce. Reprezentacja LA chłopców zajęła

OBSERWACJE PTAKÓW W NADGOPLAŃSKIM PARKU TYSIĄCLECIA
Klasa 4 wraz z wychowawcą. Zdjęcia M. Mikroska

Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej w Sadlnie
8 kwietnia 2026r. reprezentacja chłopców klas 5-6 oraz klas 7-8 naszej szkoły brała udział w Mistrzostwach Gminy w Piłce Nożnej w Sadlnie. Drużyna chłopców klas 5-6 w składzie: Michał Bąkowski, Adam Lewandowski, Aleksander Walczak, Mikołaj Figas, Adam Jagielski, Filip Rojewski, Kuba Bąkowski oraz Bartosz Jakubowski zajęła IV miejsce. Drużyna chłopców

WYCIECZKA
14 kwietnia dzieci z oddziałów przedszkolnych wybrały się na wycieczkę do Smokolandii w Kole. Na miejscu czekało wiele atrakcji, które dostarczyły mnóstwo radości i dobrej zabawy. Dzieci mogły korzystać m.in. z basenów z kulkami, zjeżdżalni, torów przeszkód oraz różnorodnych konstrukcji do wspinania i zabaw ruchowych. Każdy znalazł coś dla siebie,