FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ W WILCZYNIE!
14 czerwca 2026r. Dominik Jarczyk uczeń kl. 6 reprezentował naszą szkołę w Finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Wilczynie. Sam awans do finału był wielkim wyróżnieniem, ponieważ poprzedzały go eliminacje, podczas których poziom był bardzo wysoki, a liczba uczestników eliminacji była bliska stu. Dominik został doceniony przez komisję artystyczną i otrzymał wyróżnienie w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy Dominikowi i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach. Przygotowanie do konkursu: Przemysław Bartczak.