FESTIWAL PIOSENKI DZIECIĘCEJ I MŁODZIEŻOWEJ W WILCZYNIE!
14 czerwca 2026r. Dominik Jarczyk uczeń kl. 6 reprezentował naszą szkołę w Finale Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Wilczynie. Sam awans do finału był wielkim wyróżnieniem, ponieważ poprzedzały go eliminacje, podczas których poziom był bardzo wysoki, a liczba uczestników eliminacji była bliska stu. Dominik został doceniony przez komisję artystyczną […]
Spotkanie z lokalnymi władzami i ciekawa lekcja obywatelska!
Uczniowie klasy 8 wzięli udział w spotkaniu z Wójtem Gminy Wierzbinek dr. Pawłem Szczepankiewiczem oraz Prezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Podczas wizyty ósmoklasiści zdobyli cenną wiedzę na temat funkcjonowania naszej gminy i zadań realizowanych przez lokalny samorząd. Wspólnie z Kierownikiem GAPO, panem Jackiem Wysockim, uczniowie zwiedzili budynek urzędu gminy i zobaczyli, […]



